uslugiImg

    Restauracja „BAJADA” powstała w 2007 roku, w miejscowości Białków Górny przy drodze wojewódzkiej nr 470 (Kościelec-Turek). Dzięki odpowiedniemu dojazdowi z autostrady A2 klienci z całej Polski mogą korzystać z usług gastronomicznych i noclegowych. Bardzo dobre warunki dojazdu oraz niezależne położenie lokalu pomagają mieszkańcom powiatu tureckiego oraz kolskiego delektować się specjałami tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej.

     Lokal posiada do wyboru trzy sale, największa z nich to sala główna – królewska, która jest przygotowana do przyjęcia 200 osób, druga sala książęca, która w swojej strukturze jest idealnym miejscem do organizowania szkoleń, pokazów, konferencji, może ona pomieścić do 70 osób, trzecia sala myśliwska, jest kameralnym miejscem do organizacji małych uroczystości rodzinnych jak i spotkań firmowych.
         Restauracja zajmuje się uroczystościami firmowymi oraz rodzinnymi.
Przy zainteresowaniu większej liczby osób organizowane są happeningi na otwartym powietrzu. Wyprawiane są również: bankiety, konferencje, wesela, chrzciny, komunie, jubileusze a także uroczystości żałobne. Do dyspozycji gości jest także parking dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

     Na froncie budynku znajduje się malowniczy ogród, w którym można się zrelaksować i odpocząć zarówno z rodziną jak i z przyjaciółmi. W centrum zieleni usytuowana jest fontanna, która po zmroku nabiera bajecznych kolorów.

    Dla gości przybywających z daleka „BAJADA” ma do zaoferowania pokoje gościnne, gdzie recepcja i restauracja czynne są przez całą dobę.